KT Plusservis s.r.o.

Růžička Petr jednatel
mob.: 777 975 615, tel.: 353 549 069

Růžička Zdeněk technik
mob.: 606 420 693, tel.: 353 549 069

Ing. Vaněk Bohuslav vedoucí realizace
mob.: 731 419 444, tel.: 353 549 069

 

O firmě

Firma KT Plusservis s.r.o. vznikla z firmy Zdeněk Růžička, která byla založena v roce 1991 a zabývala se topenářstvím a vodoinstalatérstvím.

KT Plusservis s.r.o. je pokračovatelem těchto činností a v současné době podstatně rozšířila svoji činnost o modernizaci a rekonstrukci bytových jader a koupelen v panelových domech, zaměřuje se na montáže a dodávku regulace topných soustav v bytech a celých objektech,provádí instalace plynových spotřebičů včetně dodávky materiálu a vystavení revizních zpráv, rozvody SV,TUV včetně montáže příslušných měřidel ( bytové a objektové vodoměry) spolu se servisní činností,montáž poměrových měřidel tepla (byty, objekty, nebytové prostory) , dodávku a montáž zařizovacích předmětů do WC a koupelen,dodávku a montáž topení (pevná paliva, plyn apod.) včetně servisních prací na námi namontované výrobky. Dále provádíme vodovodní a kanalizační přípojky.

Na základě smluvních vztahů jsme schopni zajistit sledování platných dob ověření fakturačních i poměrových měřidel SV,TUV a tepla v bytech i objektech ( patní měřiče tepla ), podle předem dohodnutých podmínek ( např. měsíčním předplácením paušálního poplatku za servisní práce , nástup do 48 hodin po ohlášení závady a pod.).

V rámci rozšíření a zkvalitnění námi poskytovaných služeb se buduje struktura internetového obchodu s topenářským a vodovodním materiálem včetně dovozu a případné montáže.

 

nahoru vytiskni stránku

 

© KT Plusservis s.r.o. | 2M STUDIO s. r. o. webdesign

© KT Plusservis s.r.o. | mapa webu | © 2M STUDIO s. r. o. webdesign | mail | adm