KT Plusservis s.r.o.

Růžička Petr jednatel
mob.: 777 975 615, tel.: 353 549 069

Růžička Zdeněk technik
mob.: 606 420 693, tel.: 353 549 069

Ing. Vaněk Bohuslav vedoucí realizace
mob.: 731 419 444, tel.: 353 549 069

 

úvodní stránka » služby » vodoinstalatérské práce » koupelny na klíč

Koupelny na klíč

pro rekonstrukci koupelen a WC byl vyvinut nový prvek Jádrofix , který se svou jednoduchostí a spolehlivostí montáže prosazuje tam, kde je místnost WC řešena odděleně od koupelny.

Mezi základní výhody instalačního prvku Jádrofix® patří moderní design místnosti i ovládacího tlačítka, snadná a rychlá montáž, universální použití, záruční a pozáruční servis, snazší údržba a vyšší hygiena. Záruční doba je 5 let, a záruka dodání náhradních dílů je 25 let Jádrofix® se stále více prosazuje svojí jednoduchostí a spolehlivostí montáže tami, kde je místnost WC (např. s nestabilní zadní stěnou) řešena odděleně od koupelny.

wc wc wc

Ovládací tlačítka jsou nabízena v mnoha barevných odstínech a čtyřech nových designech. Jsou vyrobena z plastu i kovu. Rumba - plastové tlačítko s funkcí STOP - je ideálně vyvážená, plastovou Sambu pro dvě množství vody poznáte podle dvojité elipsy, kovový Twist pro dvě množství vody je jedinečný svou elipsou přerušenou řezem, kovové Tango s funkcí STOP je ostré a hranaté. Zákazník si tak může vybrat nejen funkci, materiál a tvar, ale i jeden z více než 40 barevných odstínů.

Základem montážního prvku je variabilní konstrukce, která je velmi jednoduchá a umožňuje přizpůsobení rozměrům dané místnosti. Instalace je rychlá, snadná a možná ve všech typech bytových jader. Zakrytí instalační šachty je následně možné libovolnou konstrukcí (např. sádrokartonovou) s možností jejího kotvení k montážnímu prvku.Montážní prvek s garantovanou nosností 400 kg má veškeré vývody pro napojení kanalizace, rozvodů vody a zařizovacích předmětů pevně fixovány, což významně zjednodušuje montáž a omezuje možnosti chybného napojení. Součástí jeho konstrukce je i splachovací nádržka, která je tak skryta ve stěně.

Instalatéři mnohdy zapomínají na skutečnost, že za montážním prvkem je v panelovém domě šachta s rozvody kanalizace, vody, vzduchotechniky, příp.plynu, které mohou být kdykoliv v budoucnosti rekonstruovány, a proto musí být přístupné. Při rekonstrukci lze Jádrofix®, včetně obkladů, díky doporučené demontovatelné zadní stěně snadno a beze škod vyjmout.

wc wc wc

Ukázky koupelen

Ukázky koupelen Ukázky koupelen

Máte zájem o tyto služby? Kontaktujte nás, nebo vyplňte následující formulář.

 

nahoru vytiskni stránku

 

© KT Plusservis s.r.o. | 2M STUDIO s. r. o. webdesign

© KT Plusservis s.r.o. | mapa webu | © 2M STUDIO s. r. o. webdesign | mail | adm