KT Plusservis s.r.o.

Růžička Petr jednatel
mob.: 777 975 615, tel.: 353 549 069

Růžička Zdeněk technik
mob.: 606 420 693, tel.: 353 549 069

Ing. Vaněk Bohuslav vedoucí realizace
mob.: 731 419 444, tel.: 353 549 069

 

úvodní stránka » služby » vodoinstalatérské práce » rozvody vody

Rozvody vody

1.Komplexní systém z polypropylénu pro vedení vnitřních rozvodů studené a teplé vody, ústředního i podlahového vytápění v tlakové řadě PN 10, 16, 20. Vyniká mimořádně vysokou životností, nedochází ke korozi a vzniku vodního kamene na vnitřních stěnách; má vysokou odolnost vůči chemikáliím a agresivním médiiím; nízké hydraulické ztráty;plně recyklovatelý, hygienicky a fyziologicky nezávadný materiál; jednoduchá montáž.

Použití:

  • řada PN 20 - ústřední vytápění, rozvody teplé vody
  • řada PN 16 - sanitární a průmyslové rozvody teplé i studené vody

Pro koncové přípojky do objektů jsou v současnosti nejvhodnějšími materiály trubky z PVC nebo potrubí polyetylénové, a to buď svařované nebo spojované spojkami a závity.U potrubí v objektech je sortiment materiálů širší. Z tohoto důvodu potom vzniká problém správného výběru pro dané podmínky. Zvláště u TUV je potřeba důkladné úvahy.

rozvod vody rozvod vody rozvod vody

2. Rozvod vody měděným potrubím

Měděné trubky, určené pro rozvody pitné vody.

Vnitřní rozvody pitné vody v budovách lze provádět pouze měděným potrubím, vyrobeným podle ČSN EN 1057. Tyto trubky jsou zároveň použitelné pro celou oblast TZB, tedy také pro rozvody teplé vody.U rozvodu, provedeného měděnými trubkami je předpokládána jeho velmi dlouhá životnost. K jejímu zachování jsou požadavky na pitnou vodu stanoveny takto: Pitná voda má mít stabilní pH v rozmezí 6,5 - 9,5 a nemá být jinak agresivní.

Při hodnocení vnitřních rozvodů vody, prováděných měděným potrubím vychází naprosto jednoznačně, že jde o moderní, úspěšnou technologii, která přináší investorovi konečné úspory a spokojenost svojí velmi dlouhou životností a provozní spolehlivostí. Měděné trubky pro pitnou vodu, vyráběné dle ČSN EN 1057 mají při malé tloušťce stěny vysokou pevnost a velmi kvalitní vnitřní povrch. Jsou velmi dobře zpracovatelné a tyto jejich vlastnosti umožňují provést vnitřní rozvod v budově nejenom provozně naprosto spolehlivě, ale také i esteticky.

Ukázky rozvodů vody

rozvod vody rozvod vody rozvod vody rozvod vody

Máte zájem o tyto služby? Kontaktujte nás, nebo vyplňte následující formulář.

 

nahoru vytiskni stránku

 

© KT Plusservis s.r.o. | 2M STUDIO s. r. o. webdesign

© KT Plusservis s.r.o. | mapa webu | © 2M STUDIO s. r. o. webdesign | mail | adm